16.03.2017 року  під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Урбанського Б.П. було  проведено засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні було  розглянуто питання щодо забезпечення виконання заходів пожежної та техногенної безпеки у весняно-літній  пожежонебезпечний період 2017 року та затвердження переліку найбільш можливих, за характером  походження, надзвичайних ситуацій на території району.

Голова комісії підводячи підсумки наради підкреслив важливість дотримання пожежної та техногенної безпеки,  а також відпрацювання планів залучення сил та засобів на випадок гасіння лісових пожеж та інструкції взаємодії сил та засобів, що залучаються до їх гасіння.

Сектор з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами управління економіки Немирівської районної державної адміністрації