10 березня 2017 року при виконкомі Ковалівської об’єднаної територіаль ної громади було проведено  чергове засідання опікунської ради, на яке було запрошено всіх суб’єктів соціальної роботи об’єднаної  громади. На засіданні розглянуто умови проживання, навчання, виховання та розвитку дітей в сім’ях,  які на даний час перебувають в складних життєвих обставинах.

Після звітів батьків та бурхливого обговорення проблем сімей були прийняті рішення, в яких перед суб’єктами соціальної роботи та батьками були поставлені конкретні завдання та терміни їх виконання щодо створення та покращання умов для всебічного розвитку дітей. Хочеться довести до сердець всіх батьків слова: «Сім’я … Що значить це – то кожен знає, хто зріс в сім’ї і хто її немає. І як тут не приховуй, не таї, залежить діток щастя від сім’ї».

Фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді К. Б. Галенко