13 квітня 2017 року в Немирові  відбулось відкриття торговельного закладу ТОВ «АТБ Маркет»(м.Дніпро). Це стало  гарною подією не тільки для споживачів, але й  для безробітних, які отримали шанс  на легальну роботу та  зарплату. Працівники Немирівського районного центру зайнятості також не залишались осторонь цієї події.  Як  тільки в мережі інтернет з'явилось повідомлення про підбір кандидатів на посади працівників цього закладу, було  налагоджено співпрацю з менеджером із персоналу із м.Вінниці та 27.02.2017р. проведено міні-ярмарку вакансій з  презентацією роботи в мережі закладів    ТОВ «АТБ Маркет».

  Наступним кроком до заповнення вакансій стало розповсюдження інформації серед безробітних та  збір резюме осіб, які бажають працювати.  Таким чином,  до кінця березня  поточного року  12 безробітних, які перебували на обліку в Немирівському РЦЗ, були прийняті на посади заступника керівника, вантажників, продавців-консультантів, охоронників, прибиральників виробничих приміщень.

   Велика вдячність менежеру з персоналу Южеці Вікторії  за розуміння та співпрацю,  підбір кандидатів на працевлаштування, в першу чергу,  серед  офіційно зареєстрованих безробітних.          

 Директор Немирівського РЦЗ     Л.С. Мельник