13.04.2017 року в актовому залі районної державної адміністрації та районної ради фахівцями Департаменту  цивільного захисту Вінницької обласної державної адміністрації проведено захід з надання допомоги у підготовці до  проведення командно-штабного навчання з органами управління цивільного захисту Немирівського району  відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту області на 2017 рік, затвердженого розпорядженням  голови обласної державної адміністрації від 1 лютого 2017 року №66.

В заході взяли участь керівники спеціалізованих служб цивільного захисту району, керівники потенційно-небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки, голови ОТГ, селищної та сільських рад.

Слухачам надана методична та практична допомоги у відпрацюванні плануючих та організаційних документів щодо діяльності Немирівської районної ланки територіальної підсистеми  єдиної державної системи цивільного. Надана допомога керівникам спеціалізованих служб цивільного захисту району щодо організації діяльності спеціалізованих служб. Доведено перелік нормативно-правових актів, що регламентують проведення навчання.

Управління економіки Немирівської районної державної адміністрації