Сьогодні весь християнський світ у єдиному і радісному хорі славить подію, якій немає порівняння у всіх віках. У  Воскресінні Христовому полягає вся сутність християнства та міститься розгадка таємниці нашого життя і віри.  „Якщо б Христос не воскрес‚ – говорить апостол Павло, – даремною була б проповідь і віра наша“. (1Кор. 15:14).  Без Воскресіння Христового не було б нашої віри, а без віри немає істинного життя.

У цей радісний і пасхальний день радіймо і всі ми,  бо в цей день Воскресінням Христа відбувся порятунок світу.  Своїм  Воскресінням Христос  відчинив нам усім двері до неба, а особливо всім тим, хто приходить до Нього з  вірою, надією і любов’ю.

Нехай Воскреслий Христос принесе мир і єдність в наші родини, зміцнить нашу віру, наповнить наші серця духовною радістю, примножить любов.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!