Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації та районної ради відбулося чергове засідання комісії    при Немирівській районній державній адміністрації, з питань призначення державної соціальної  допомоги малозабезпеченим сім'ям та житлових  субсидій.

Комісією розглянуто 37 заяв громадян для призначення соціальної державної допомоги  малозабезпеченим сім’ям з дітьми, та 120 заяв на призначення субсидії для відшкодування витрат на  житлово – комунальні послуги.

Заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков заслухавши інформацію членів комісії, про проведене обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників, розглянувши подані заяви, комісійно прийняли рішення про  надання  житлових субсидій,  так як  держава  є гарантом соціального захисту всіх категорій населення,  які   перебувають в скрутному матеріальному становищі.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації