24 квітня заступник голови районної державної адміністрації Петро Бугаков, голова районної ради ветеранів Іван  Федоров, голова Ситковецької об’єднаної територіальної громади Віктор Михайленко, староста с. Вища Кропивна  Володимир Мельник та депутат районної ради Валентина Іванівна Павлунько  побували в селі Вища Кропивна де  привітали із славним 90-річним ювілеєм ветерана Великої Вітчизняної війни, інваліда І групи  Миколу Андрійовича  Толстіхіна.

За багаторічну  сумлінну працю, активну громадянську позицію та з нагоди 90-річчя від дня народження ювіляра нагороджено Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради з врученням матеріальної допомоги. Також подарунки ветерану вручили голова Ситковецької об’єднаної громади Віктор Михайленко, Вищекропивнянський староста Володимир Мельник.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації