На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2017р. №223 «Деякі питання виплати у 2017 році  разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального  захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань»  проводиться виплата  допомоги до 5 травня.

Цього року щорічна разова допомога до 5 Травня виплачується  у таких розмірах:

• інвалідам війни І групи – 3500 гривень;
  • інвалідам війни ІІ групи – 3100 гривень;
  • інвалідам війни ІІІ групи – 2700 гривень;
  • учасникам бойових дій  -  1200 гривень;
  • членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни - 600 гривень;
  • учасникам війни – 500 гривень.

Крім того, необхідно зазначити, що учасники бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, а також інваліди ІІ і ІІІ груп, яким виповнилося 85 років і більше, одержать до 5 травня допомогу у розмірі, передбаченому для інвалідів війни  І групи – 3500 грн.

В  2017 році  допомогу отримають  близько 2000 ветеранів війни на загальну суму 1750,5 тис. грн., які проживають на території Немирівського району.

Виплата грошової допомоги буде проведена кожному ветерану  до 5 травня поточного року відділеннями поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів або через установи уповноважених банків.

Управлінням соціального захисту населення спільно з установами, в яких ветерани перебувають на обліку, сформовані списки ветеранів війни у розрізі відповідних категорій.

Заступник начальника управління  соціального захисту  населення  райдержадміністрації  Тетяна Топольська