Вже не вперше представники Немирівського райвійськкомату  проводять зустрічі з безробітними, які  перебувають на обліку в Немирівському районному центрі зайнятості.  Подібний захід, метою якого було  інформування пошукачів роботи про умови організації відбору та прийняття на військову службу до  Збройних  Сил України за контрактом, відбувся  25 квітня 2017 року. Безробітні мали можливість отримати інформацію від    військових, які особисто приймали участь в АТО.

Повідомлялось про відбір, прийняття та умови проходження громадянами України військової служби за контрактом, оплату праці та соціальне забезпечення військовослужбовців, гендерні аспекти служби, про попит на робочу силу (вакансії) в військових частинах.

В заході прийняли участь 38  клієнтів центру зайнятості, кожен мав змогу висловитись та отримати відповіді на конкретні запитання. Така інформація  є особливо актуальною для  пошукачів роботи, які проживають у віддалених населених пунктах, де відсутня будь-яка можливість  легального заробітку.

Варто зазначити, що протягом 2016 року та січня-березня  2017 року 19     бувших безробітних вже проходять військову службу за контрактом,  з яких 14  учасників АТО  та 3 жінки.

Директор Немирівського РЦЗ    Л.С. Мельник