22 травня
   08.30. Оперативна нарада при голові районної державної адміністрації з начальниками управлінь, відділів, служб  районної державної адміністрації, керівниками районних служб міністерств та відомств України (за окремим  списком).

23 травня
   Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури учнів 11 класів.
 Чега В.А. начальник відділу освіти районної державної адміністрації.

23-24 травня
  Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту Немирівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на тему "Переведення цивільного захисту району з мирного на воєнний стан. Захист населення і території району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру"
Урбанський Б.П. перший заступник голови районної державної адміністрації.

24 травня
Виїзний прийом громадян с.Зарудинці заступником голови районної державної адміністрації Бугаковим П.В.
09.00. Засідання комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
Дзюбак І.П. начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

25 травня
  10.00. Засідання робочої групи шодо реагування на звернення учасників АТО, їх рідних та близьких.

26 травня
  Свято останнього дзвоника у загальноосвітніх закладах району.
Чега В.А. начальник відділу освіти районної державної адміністрації.
11.00. Засідання комісії по визначенню права на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та субсидій на тверде паливо та скраплений газ.
Спортивна гра-змагання "Нащадки козацької слави" ЗОШ І-ІІІ ст. м.Вінниця.
Чега В.А.начальник відділу освіти районної державної адміністрації.
Проведення щорічних змагань з різних видів спорту між організаціями та підприємствами району "Козацькі забави".
Астаніна В.В. начальник відділу сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації.

22.05.2017 –26.05.2017
  Проведення моніторингу забезпеченості населених пунктів району товарами першої необхідності та повсякденного попиту.
Проведення моніторингу цін продажу продовольчих товарів КП "Немирівський ринок".
Проведення моніторингу конкурсів та грантів різних рівнів.
Моніторинг техногенно-екологічної та надзвичайних ситуацій у районі.
Яхно О. М. начальник управління економіки райдержадміністрації.

Професійні та офіційні свята:
24 травня     День кадровика
25 травня      День філолога