16 травня 2017 року у КЗ «Немирівський РЦДЮТ» відбулося засідання районного  Союзу старшокласників «Лідер».  Метою зібрання стало підведення підсумків роботи за 2016-2017 н.р. та планування на наступний навчальний рік.  Крім звітів, які були представлені у формі презентацій, учасники зібрання взяли участь у дискусійній платформі, яка  дала можливість висловити власну думку всім присутнім.

Директор КЗ «Немирівський РЦДЮТ» Алла Євгеніївна Мрищук, аналізуючи роботу Союзу, подякувала найактивнішим її представникам та нагородила Маріну Остапенко, талановитого лідера за координацію та організацію усіх лідерів району та прекрасні показники обласного рівня. Також були відзначені учасники Медвежанської, Великобушинської та Ометинської загальноосвітніх шкіл.