За останні роки в лікувальних закладах Немирівського району склалася критична ситуація із рентгенологічним  обстеженням хворим. Головною причиною даної ситуації була відсутність сучасного рентгендіагностичного  обладнання. Рентгенапарати які працювали та продовжують працювати в медичних закладах району, були придбані  практично за часів Радянського союзу, і на сьогоднішній день термін їх експлуатації становить близько 30-40 років.

Відповідно дане обладнання як технічно, так і морально застаріло.  На початку 2017 року адміністрацією і Районною радою за підтримки депутатів Немирівського району було прийнято рішення про виділення коштів на придбання нового цифрового рентгенологічного апарату для Немирівської ЦРЛ.  Після процедури закупівлі через електронну систему «Прозоро» для Немирівської ЦРЛ придбано новий цифровий рентгенологічний апарат на 2 робочих місця, вартісю 2,5 млн.грн. Урочисте введення в експлуатацію нового рентгенапарата відбулося 22.05.2017р. в присутності керівництва райдержадьіністрації і депутатів Немирівської районної ради, представників масмедіа та працівників ЦРЛ. Новий рентгенологічний апарат вітчизняного виготовлення, із окремих складових іноземних виробників (Італія, Канада). Переваги нового цифрового апарата:

• Менше променеве навантаження на хворого, особливо це важливо для дітей (час опромінення обстежуваного скоротився в десятки разів);
  • Простота в керуванні та експлуатації;
  • Можливість проведення флюорографічного обстеження населення району із отриманням результату обстеження черев кілька хвилин після проведеного обстеження (після обстеження на старих флюороапаратах, результат був відомий тільки на наступну добу);
  • Цифрова обробка отриманого зображення (з можливістю роздрукувати рентгенівський знімок на простий папір, або записати дані на SD-диск);
  • Якісне і чітке зображення на R-плівці;
  • Естетичний та сучасний вигляд обладнання.

Адміністрація Немирівської ЦРЛ