25.05.2017 року на базі Немирівського ЦПМСД відбулося кущове засідання щодо впровадження Урядової  програми «Доступні ліки», на засідання були запрошені лікарі терапевти та неврологи Немирівської ЦРЛ,  сімейні лікарі ЦПМСД, а також медичні представники Літинського, Оратівського, Іллінецького районів.

Участь в роботі засідання взяли заступник голови райдержадміністрації П.В. Бугаков та головний  спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я  облдержадмінстрації –Гайдаш А,Р.

Із доповіддю «Стан впровадження в області Урядової програми «Доступні ліки», виступила Швидюк С.І. –головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я облдержадмінстрації.

Також відбулося засідання Науково-практичної школи «Боротьба з церебро-васкулярною патологією, профілактика інсультів.

Із доповідями :

«Боротьба з церебро-васкулярними захворюваннями: необхідність і реалії» виступив:  Іванов В.П. – доктор медичних наук, професор кафедри внутрішньої медицини ВНМУ ім.М.І. Пирогова

«Результати роботи Школи по наданню сучасної допомоги пацієнтам з гострими порушеннями мозкового кровообігу у Вінницькій області за 2016 рік» виступила:  завідувач інсультним відділенням №22 ВОПНЛ ім. академіка О.І. Ющенка, заслужений лікар України - Височанська Т.Г.

Адміністрація Немирівської ЦРЛ та Немирівського центру ПМСД