У Немирівському районі стартував проект "Село. Кроки до розвитку (Вінниччина 2017)" публічного  акціонерного товариства "Миронівський хлібопродукт" в партнерстві з Вінницькою облдержадміністрацією,  що спрямований на стимулювання підприємницької та соціальної активності в громадах та підтримку  реалізації кращих ініціатив громадян в економічній самоорганізації сільських мешканців,  мікропідприємництві, розвитку соціально-економічного та туристичного та туристичного потенціалу.

25 травня 2017 року за сприяння райдержадміністрації  відбувся семінар – тренінг з написання бізнес-планів для потенційних учасників конкурсу.

У тренінгу взяли участь близько 30 представників Немирівського району. Серед них: суб’єкти підприємницької діяльності, фізичні особи, що мають бажання створити власний бізнес, фізичні особи-підприємці, представники громадських організацій та ініціативні жителі району. Під час заходу експерти спілки підприємців «Стіна» розповіли про загальні положення конкурсу, детально ознайомили учасників тренінгу з аплікаційною формою, яку потрібно подати для участі в конкурсі, провели консультативно-роз’яснювальну роботу з питань написання бізнес-плану та юридичних питань, що виникають в процесі створення та ведення підприємницької діяльності.

Також експерти відмітили, що будуть супроводжувати та надавати консультації особам, які мають бажання прийняти участь у конкурсі.

Усі бажаючі суб'єкти господарювання можуть подати заявку на участь в конкурсі до 30 червня 2017 року до Спілки підприємців «Стіна».

Детальніше про конкурс мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку» на сайті: www.stina.org.ua, або за телефоном: +38 (067) 23 23 514.
         Запрошуємо взяти участь у конкурсі!

Управління економіки райдержадміністрації