29 травня
   08.30. Оперативна нарада при першому заступнику голови районної державної адміністрації з  начальниками управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, керівниками районних служб  міністерств та відомств України (за окремим списком).
 Зовнішнє незалежне оцінювання в 11 класах ЗНЗ району у м.Вінниця.
 Відкриття пришкільних таборів у НВК №1 та №2 м.Немирів, Гуньківській, Медвежанській, Байраківській, Стрільчинецькій ЗОШ.

Чега В.А. начальник відділу освіти районної державної адміністрації.
Державна підсумкова атестація у 9 класах загальноосвітніх навчальних закладів.
Чега В.А. начальник відділу освіти районної державної адміністрації.
09.00. Засідання комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
Дзюбак І.П. начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

01 червня
  Районні заходи до Міжнародного дня захисту дітей.
Свято "Подорож до країни дитячих мрій".
Чега В.А.начальник відділу освіти районної державної адміністрації.
Марценюк К.В. директор РЦ СССДМ.
Астаніна В.В.начальник відділу сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації.
Фестиваль дитячої творчості "Світ починається з дитинства".
Мазур В.М.начальник відділу культури та туризму районної державної адміністрації.
10.00. Засідання робочої групи шодо реагування на звернення учасників АТО, їх рідних та близьких.

02 червня
  Засідання літературно-мистецького клубу "Криниця": "Іван Сошенко – предтеча нашого генія" (до 210-ої річниці від дня народження І.М.Сошенка").
Мазур В.М. начальник  відділу культури та туризму районної державної адміністрації.

29.05.2017 – 02.06.2017
  Проведення моніторингу забезпеченості населених пунктів району товарами першої необхідності та повсякденного попиту.
Проведення моніторингу цін продажу продовольчих товарів КП "Немирівський ринок".
Проведення моніторингу конкурсів та грантів різних рівнів.
Моніторинг техногенно-екологічної та надзвичайних ситуацій у районі.
Яхно О. М. начальник управління економіки райдержадміністрації.

Професійні та офіційні свята:
  29 травня       День миротворця.
  30 травня       День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження.
  1 червня        Міжнародний День захисту дітей.
  4 червня        День Святої Трійці.