З 10 травня 2017 року у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна (далі – ліцей) розпочався прийом  документів та вивчення особових справ вступників до 8-го та 10-го класів ліцею.
   Приймальна комісія буде працювати за такими графіком: понеділок-п’ятниця з 10.00 до 13.00 та з 14.00  до 17.00, субота з 10.00 до 13.00, неділя - вихідний.

Документи подаються до приймальної комісії вступником особисто або поштою за адресою: 01014, м.Київ-014, бульвар Лесі Українки, 25.

Ліцей є загальноосвітнім навчальним закладом ІІІ ступеня з військово-професійною спрямованістю навчання та допрофесійної підготовки, що передбачає проведення поглибленої допризовної та посиленої фізичної підготовки і виховання у юнаків готовності до військової служби.
  Прийом юнаків здійснюється для їх навчання у 8-му та 10-му класах. Право для вступу до ліцею мають громадяни України, які у поточному році закінчили 7 або 9 класів середньої загальноосвітньої школи та яким у рік зарахування до ліцею виповнюється 13-14 років (7 клас) або 15-16 років (9 клас), придатні за станом здоров’я навчатися у ліцеї та по його закінченню бажають продовжити навчання у вищому військовому навчальному закладі Збройних Сил України.

Військовий комісар
Немирівського районного військового комісаріату