25 травня 2017 року між Тульчинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Вінницької області та Ситковецькою селищною радою Немирівського району  було підписано Угоду про співпрацю.  За даною Угодою здійснюватиметься спільна діяльність у сферах організаційної, аналітичної, правопросвітницької та правозахисної роботи, інформаційного забезпечення громадян у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Даною Угодою передбачено надання для фахівця Пенсійного фонду приміщення та забезпечення робочого місця (необхідну комп’ютерну техніку вже закуплено). Узгоджено графік роботи представника Пенсійного фонду та перелік послуг, які надаватимуться жителям   смт. Ситківці, с. В.Кропивна та    с.Гута.

Відтепер, жителям згаданих населених пунктів працівниками управління будуть надаватися консультації з питань призначення, перерахунку, виплати пенсій, роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, у тому числі щодо прав та обов’язків застрахованих осіб та платників ЄСВ. Здійснюватиметься прийом документів для призначення, перерахунку та виплати пенсій, оформлення анкети для виготовлення пенсійного посвідчення та видача пенсійних посвідчень, а також надання практичної допомоги в процесі реєстрації користувача у веб-порталі та надання електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою веб-порталу.

Також, за попереднім замовленням громадян будуть надаватися довідки про складові та про розмір пенсії, ознайомлення з матеріалами пенсійної справи, отримання виписок з розпоряджень про призначення (перерахунок) пенсій, про періоди страхового стражу та заробітної плати, що враховується при обчисленні пенсій, копій документів, які знаходяться в пенсійній справі, надання інформації про застраховану особу (довідки форми ОК-2, ОК-5, ОК-7).