26 травня в актовій залі Немирівської районної ради відбулося засідання круглого столу по питаннях  реалізації проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері  протидії торгівлі людьми в Україні».

Засідання відбулося під головуванням заступника голови Немирівської районної державної адміністрації  Бугакова П.В. та за участі гостей: Руденко Т.Є. – старший співробітник офісу Координатора проектів ОБСЄ  в Україні; Козлова Н.Б. – президент ГО ФО «Прогресивні жінки»;

Кіль А.Л. – заступник начальника відділу сім’ї, гендерної політики та протидії торгівлі людьми департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА; Клименко Л.В. – оперуповноважений відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми; Охота Р.І. – заступник начальника відділу процесуального керівництва при впроваджені досудового розслідування територіальними органами поліції і підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному впроваджені прокуратури Вінницької області; Устінова О. – голова БФ «Ксена» м. Хмельницький; Бабенко І. – заступник голови ГО «Жіночий інформаційно-консультативний центр» м. Житомир; Студілко А.В. – голова ВОПО «Джерело надії», а також були запрошені суб’єкти, які є відповідальними за протидію торгівлі людьми в Немирівському районі.

Кожен з гостей мав можливість для виступу ціллю якого було покращення співпраці, щодо протидії торгівлі людьми, між органами влади та громадськими організаціями.