На свято останнього дзвоника в Ситковецьку школу–інтернат завітали голова обласної державної  адміністрації В.В.Коровій, заступник директора Департаменту освіти і науки ОДА Володимир Буняк голова  районної державної адміністрації Ю.М. Погорелюк. Свято розпочалось в актовому залі школи де зібрались  вихованці закладу, вчителі та батьки. Всі без виключення учні школи були вдягнені у вишиванки, які діти  виготовили власними руками.

З привітанням до присутніх звернувся В.В.Коровій, який привітав усіх присутніх із завершенням навчального року, побажав дітям та вчителям гарного відпочинку, вручив почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної ради кращим вчителям та учням  навчального закладу, а також подарував пральну машину. Грамоти вручив директор школи-інтернат Гуцаленко М.Д. Представник Гайсинського Держлісгоспу  вручив грамоти та премії переможцям конкурсу  на кращий твір про ліс.

Діти та вчителі підготували святковий концерт, звучали пісні, виконувались танці, зачитувались вірші, звучали бурні оплески, присутні та гості відмітили гарну підготовку свята.

По завершенню урочистої частини голова обласної державної адміністрації В.В. Коровій, голова районної державної адміністрації Ю.М. Погорелюк вручили кращим спортсменам школи футбольні м’ячі.

Далі голова облдержадміністрації оглянув навчальну та матеріально-технічну базу спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату зокрема класні кімнати закладу, майстерні, кабінет водолікування, сенсорну кімнату. Відмітив високий рівень матеріально-технічного забезпечення та теплі батьківські стосунки між працівниками та вихованцями закладу.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації