13 червня провідними спеціалістами Департаменту охорони        здоров'я Вінницької ОДА та Вінницького обласного управління    Держпродспоживслужби проведено акредитацію Центру первинної    медико-санітарної допомоги Немирівської районної ради.

Акредитація закладу охорони здоров’я  - це офіційне визнання наявності у закладі охорони здоров’я умов для якісного, своєчасного, певного рівня медичного обслуговування населення, дотримання ним стандартів у сфері охорони здоров’я, відповідності медичних (фармацевтичних) працівників єдиним кваліфікаційним вимогам. Акредитація є обов'язковою для всіх медичних установ системи охорони здоров'я незалежно від форми власності, та проводиться один раз на три роки.

Попередня акредитація Центру ПМСД була проведена в 2014 році. Тоді закладу була присвоєна друга категорія з врученням акредитаційного сертифікату, термін дії якого, закінчується в серпні 2017 року. 15 травня 2017 року до акредитаційної комісії Департаменту охорони здоров'я був поданий пакет документів про діяльність закладу за період 2014-2016 років. А 13 червня експертна група при виїзді в Немирівський район провела комплексну перевірку ЦПМСД та його структурних підрозділів(а це 13 лікарських амбулаторій та 47 фельдшерських пунктів).

Після перевірки експертна група рекомендувала присвоїти ЦПМСД Немирівської районної ради першу акредитаційну категорію.

Адміністрація ЦПМСД,  висловлює вдячність всім медичним працівникам Центру за підготовку до акредитації та плідну співпрацю всіх підрозділів.