В м.Немирові на території районного спорткомплексу проходив VIII    міжнародний мотофестиваль «Шатун – Фест» під гаслом «Вінниччина –    перлина Поділля» в якому прийняло участь біля 200 байкерів з різних    куточків України, а також з закордону,  Франції та Польщі.

Метою проведення фестивалю є популяризація мотоциклетного руху,    сприяння розвитку фізичної культури та спорту, залучення молоді до    технічної творчості, популяризація здорового способу життя, всебічного та гармонійного  розвитку особи, культура поведінки на дорогах, дотримання правил дорожнього руху. Гості фестивалю побували на екскурсії на заводі «ЛВН «Лімітед», де ознайомилися з виробничим процесом по виготовленню лікеро-горілчаних виробів, а також побували в палаці-музеї княгині Щербатової.

Учасники фестивалю мали можливість ознайомитися на мотовиставці з різними моделями байків. Зкуштувати національні страви Західної України, якими пригощола автентична  кухня «Хотин - Фест».В переїзному барі від клубу «Фаворит» охочі мали можливість спробувати різноманітні види чаю,  кави та коктейлі.

На сцені фестивалю виступали популярні рок – гурти, проводились різноманітні конкурси. Діти мали можливість сісти за кермо  потужних мотобайків та відчути під собою їх міць, сфотографуватися.  Було визначено наймолодшого мотобайкера, якому виповнилось лише чотири роки і він вже роз’їзжав по території на своєму маленькому байку і найстаршого байкера, якому виповнилось сімдесят п’ять років.

Проведено конкурс на найгучніший мотор на байку, де, до речі, друге місце посім немирівчанин. Шоу програму та конкурси вів відомий шоумен Макс Шум.

Однією із фішок програми було яскраве вогняне шоу зі спец ефектами та вогняними фонтанами.

На завершення фестивалю було розіграно головний приз скутер «Suzuki» від компанії  «Югалока»,  володарем якого став представник з м.Хмельницького.

Організатори фестивалю висловили щиру подяку районній державній адміністрації, районній раді, відділу сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації, районному відділу поліції, ТОВ «ЛВН Лімітед», Клінічному санаторію «Авангард», Немирівській спеціалізованій школі – інтернат за активну участь в організації проведення мотофестивалю .

Начальник відділу сім’ї, молоді та спорту

районної державної адміністрації                                         В.В.Астаніна