Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята - Дня державної служби!

Державний службовець – це особлива професія, представники якої присвятили своє життя служінню Україні та її громадянам. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

В цей день хочеться побажати Вам міцного здоров'я, успіхів і оптимізму, творчого натхнення у вашій нелегкій та відповідальній роботі, плідних та нових здобутків у виконанні вашого почесного і відповідального обов’язку на благо України та її народу, високої професійної майстерності, здійснення всіх найзаповітніших задумів.

Вітаємо усіх колег державних службовців із професійним святом!

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Хай супроводжують вас і ваші родини мир і злагода, добро і любов, благополуччя та щастя.

Голова районної державної                                                   Голова районної ради

адміністрації

Ю.М.Погорелюк                                                                 С.В.Укринський