11.08.2017 року в приміщенні Немирівської райдержадміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Погорелюка Юрія Миколайовича відбулася чергова нарада з приводу використання бюджетних коштів, а саме, проведення державних закупівель через систему Prozorro.

На нараді були присутні відповідальні особи розпорядників бюджентих коштів, а саме: відділу освіти райдержадміністрації, та Немирівської центральної районної лікарні.

З питань винесених на нараду доповідав начальник управління економіки райдержадміністрації Яхно Олександр Михайлович, який повідомив про кількість проведених закупівель, про суму закупівель та суму зекономлених бюджетних коштів за період з 01.08.2017 року по 10.08.2017 року.

Відповідальні особи розпорядників бюджетних коштів доповіли про оголошені актуальні закупівлі та проблемні питання, які виникають при здійсненні електронних закупівель.

Голова райдержадміністрації Погорелюк Юрій Миколайович наголосив про необхідність використання системи електронних закупівель під час проведення закупівель за кошти державного та місцевого бюджетів з метою максимальної ефективності використання бюджетних коштів та їх економії.

Управління економіки райдержадміністрації