Бажання зберегти красу швидкоплинного життя створило дивовижний вид мистецтва – фотографію. Фотографія – це не тільки знімок, на якому відбито мить, це мистецтво, яке для багатьох є захопленням. Насичені барвами світлини – це творчість не професійних фотографів, а людей, для яких дивовижний світ фотографії є улюбленою справою.

Адже мистецтво фотографії не залежить від дорогої апаратури, мистецтво фотографії – це, найперше, творче бачення, вміння зловити примхливу мить… бажання показати іншим…

У музеї «Літературна Немирівщина» підготовлена виставка фоторобіт Січкар Ольги Михайлівни, викладача Немирівського коледжу будівництва та архітектури. Це людина, що володіє мистецтвом бачити красу навколишнього світу через лінзу фотоапарата. Щоб зупинити на мить неповторність краси літнього поля, весняного саду, чарівність квітки, тишу зимового лісу, щасливу посмішку дитини він завжди в руках Ольги Михайлівни. На її знімках оживає зачарований світ природи. Фотограф зуміла побачити у повсякденному житті речі, миті, на які ми майже не зважаємо. Тематика її фото дуже різноманітна. Це й краєвиди, архітектура, визначні місця. Але зображення квітів та природи – захоплюють серце. Світ чудовий, багатий, непізнаний – саме це хоче вона донести до людей своїм захопленням художньою фотографією. Тому запрошуємо всіх відвідувачів поринути у чарівний світ прекрасного у фотографіях Ольги Січкар.

Дяректор музею "Літературна Немирівщина" С. Касіяненко