На урочисто прибраній літній площадці біля Муховецького будинку культури зібралося багато людей. Адже таке дійство в Мухівцях вдруге. Працівники сільської ради, культури та дошкільного навчального закладу з душею займалися оформленням території та проведенням свята.

От і настала та хвилююча хвилина, прозвучав Гімн України і всі хто були присутні схилили голови перед величним подвигом бійців, які здобули Перемогу над нацизмом та вклонилися подвигу українських військових та добровольців, які сьогодні відстоюють цілісність і незалежність нашої держави.

До вітального слова запросили сільського голову Усаченко Л.В, яка в своєму виступі висловила глибоку вдячність усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут Муховець. Для всіх односельчан в знак любові, поваги, добра і шани Ліда Вікторівна традиційно на білім українськім рушнику принесла святкові короваї, якими по закінченні свята почастували всіх присутніх.

Розділили з нами святкування  заступник голови Немирівської районної державної адміністрації Бугаков Петро Васильович,  директор Немирівської філії ПрАТ «Зернопродук МХП» Салига Василь Степанович.

Щирі вітання звучали на адресу найстаршого покоління нашого села, на долю яких випали важкі випробування, кому ми завдячуємо за наше сьогодення.

Також слова вдячності,  висловили Хіхлач Григорію Антоновичу, Сірко Олексію Устиновичу та Гордієнко Ользі Миколаївні за всю ту клопітку працю, яку вони на протязі всього життя вкладали в розквіт нашого села. Присвоєно їм звання «Почесний громадянин села» і вручено нагороди та запашні короваї.

На території нашого села проживають прекрасні приватні підприємці, які ніколи не стоять осторонь проблем територіальної громади, а завжди підтримають  чим зможуть.

І саме приємно було сповістити громаді , що за рік до нас в нашу сільську родину прибавилося аж  17 - маленьких жителів села.

Наша держава славна своїми людьми. Український народ – сильний і непереможний, і у всі часи виявляв свою непоборність, гордість та героїзм. З нашої сільської  родини на захист України пішли   24  учасників АТО. Всім вручили скромні дарунки, та звучали музичні вітання від  ансамблю «Муховецький батальйон» в складі працівників сільської ради та дошкільного начального закладу.

Життя прожити – не поле перейти. Пронести через все життя повагу один до одного, разом долати всі життєві випробування, ростити дітей – це важливий життєвий підсумок сімей. Мелодійне вітання звучало для сімей, які прожили в парі 50 років.  Вітали також наймолодшу сім»ю.

Своїм змістовним виступом привітав всіх присутніх на святі заступник голови Немирівської райдержадміністрації Бугаков П.В. а також нагородив почесними грамотами жителів села.

І на завершення святкування всі учасники свята мали можливість переглянути змонтований Ткачук Юлією Володимирівною фільм «Сторінки нашого життя».  Всі з цікавістю прикипіли до екрана і зі слізьми на очах та посмішкою на вустах проходили по сторінках нашого життя, та послухати виступ Ігоря Юрковського, який подарували для села Володимир та Валентина Сидоренки.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації