Конкурс ініціатив, організований ПАТ «Миронівський хлібопродукт» у співпраці з обласною державною адміністрацією, добіг кінця. 16 серпня, відбулося урочисте нагородження його переможців. Проект, спрямований на стимулювання соціальної активності сільських громад та підтримку реалізації кращих ініціатив громадян щодо економічної самоорганізації сільських мешканців, охопив села Бершадського, Гайсинського, Немирівського, Тростянецького та Тульчинського районів.

Із представлених на розгляд бізнес-планів експертна комісія обрала 20 переможців.

Тематика відібраних проектів ізноманітніша: від збору і збуту лікарських рослин, організації тепличних та фермерських господарств до облаштування парку відпочинку та будівництва мікроГЕС. На втілення власних ініціатив для кожного з 20 авторів проектів «Миронівський хлібопродукт» передбачив гранти у сумі 40 тисяч гривень. В Немирівському районі визначено 4 переможці.

Активних та креативних вінничан із перемогою у конкурсі вітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, народний депутат України Микола Кучер, директор департаменту зв’язків з громадськістю і корпоративної соціальної відповідальності ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Альона Кузьменко та голова правління спілки підприємців «Стіна» Олександр Печалін.

Авторам проектів, визнаних кращими, директор департаменту зв’язків з громадськістю і корпоративної соціальної відповідальності ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Альона Кузьменко вручила сертифікати на отримання гранту у розмірі 40 тисяч гривень кожен.

Управління економіки райдержадміністрації