18.08.2017 року в приміщенні Немирівської райдержадміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Погорелюка Юрія Миколайовича відбулася чергова нарада з приводу використання бюджетних коштів, а саме, проведення державних закупівель через систему Prozorro.

На нараді були присутні відповідальні особи розпорядників бюджентих коштів, а саме: відділу освіти райдержадміністрації, та Немирівської центральної районної лікарні.

З питань винесених на нараду обговорювалась кількість проведених закупівель, сума закупівель та сума зекономлених бюджетних коштів за період з 10.08.2017 року по 17.08.2017 року.

Відповідальні особи розпорядників бюджетних коштів доповіли про оголошені актуальні закупівлі та проблемні питання, які виникають при здійсненні електронних закупівель.

Голова райдержадміністрації Погорелюк Юрій Миколайович в черговий раз наголосив про необхідність використання системи електронних закупівель під час проведення закупівель за кошти державного та місцевого бюджетів з метою максимальної ефективності використання бюджетних коштів та їх економії.

Управління економіки райдержадміністрації