18.08.2017 року в районній державній адміністрації за участю голови районної державної адміністрації Погорелюка Ю. М. відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На нараді було заслухано керівників-боржників по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій перед Пенсійним фондом України. Найбільшими боржниками є СВК імені "Марко Вовчок", СВК "Світанок", АК "Золота нива", СВК "Марксівське".

Підсумки засідання підвів – Погорелюк Юрій Миколайович голова районної державної адміністрації, голова комісії, який наголосив,  що з метою усунення негативної тенденції по заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій керівним органам виконавчої влади та керівникам підприємств-боржників вжити всі можливі заходи щодо вирішення питання погашення заборгованості. В подальшому сплатити заборгованість, в разі неузгодженості та непогашення боргу, підготувати матеріали для направлення в прокуратуру.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації