29 серпня відзначили тих, хто не шкодував свого життя та здоров’я у боротьбі за незалежність та цілісність України: державні нагороди отримали атовці Немирівщини.

Державні нагороди вручили перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Урбанський, голова районної ради Сергій Укринський та  військовий комісар Немирівського районного військового комісаріату підполковник Юрій Лівкутник.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку атовців ногороджено відзнакою Президента України "За участь в атитерористичній операції".

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації