Розпочався конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, який триватиме до 18-00 27 вересня 2017 року.

Конкурсний відбір проектів здійснюватиметься відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 827.

Для участі у конкурсі подаються в електронній та паперовій формі такі документи:

• заява про участь у конкурсного відборі проектів, оформлена відповідно до вимог п. 6 вищезгаданого Порядку проведення конкурсного відбору проектів;
  • інформація про фінансово-економічний стан замовника проекту та відсутність обставин, зазначених у пункті 9 вищезгаданого Порядку проведення конкурсного відбору проектів;
  • опис проекту та інформаційна картка проекту, які оформлені згідно з Вимогами до опису інформаційної картки проекту регіонального розвитку, який може реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, затверджених наказом Мінрегіону від 18.05.2017 № 120.

Основними умовами відбору проектів регіонального розвитку є:

• відповідність проекту завданням Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року; плану заходів на 2015-2017 роки з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року; одній з 5 програм регіонального розвитку (інноваційна економіка та інвестиції; сільський розвиток; розвиток людського потенціалу; розвиток туризму; загальноукраїнська солідарність);
  • спроможність замовника проекту забезпечувати стійкий результат реалізації проекту, зокрема, шляхом подальшого фінансування заходів або утримання об'єктів за рахунок власних коштів;
  • мають найкращу загальну оцінку щодо економічної та/або бюджетної ефективності реалізації проекту, економічних вигод, соціального впливу, екологічного впливу (у разі наявності) за результатами оцінки, проведеної комісією.

Загальна сума коштів, які спрямовуються для реалізації вищезгаданих проектів регіонального розвитку, складає 600,75 млн. грн.

Обсяг фінансування проекту регіонального розвитку, що подається для конкурсного відбору, не може перевищувати граничну суму, вказану у вищезгаданих програмах регіонального розвитку.

Документи для реєстрації проектів подавати в паперовій та електронній формі на адресу:

01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9;

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Контактні телефони: (044)278-49-52.

Для полегшення процесу подачі документів для участі у конкурсному відборі на платформі Всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку, www.regionet.org.ua, розміщено відео-інструкції з оформлення проектної заявки.

Управління економіки райдержадміністрації