У рамках проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи про стан та перспективи реформування пенсійної системи заступник начальника Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області А.Авраменко, провела зустріч в трудовому колективі Немирівського коледжу  будівництва та архітектури ВДА.

Під час зустрічі, яка відбулася 28 серпня 2017 року заступник начальника управління акцентувала увагу на Законопроект „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” (№6614),який пропонує зміни до 32 законодавчих актів України.

Наприкінці  зустрічі заступник начальника управління наголосила на можливості отримання консультацій з питань пенсійного забезпечення за „гарячою” телефонною лінією, через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та режимі Skype-зв'язок.

Долучитись до числа користувачів веб-порталу електронних послуг може будь – хто із працівників колективу. Для цього необхідно лише звернутися до управління Пенсійного фонду та отримати відповідний код доступу.