30 серпня  за ініціативи Немирівського районного центру зайнятості відбулася зустріч з представником підприємства «Fujikura» із безробітними та мешканцями Немирівського району.

Зустріч проходила в малому залі Немирівського районного будинку культури. Бажаючих отримати роботу за місцем проживання зібралось близько 300 осіб. Представник «Fujikura» презентував підприємство, детально розповів присутнім про  підприємство, принцип його роботи, було розглянуто питання заробітної плати, умов праці, кар’єрного росту.

Приємно було чути слова вдячності на адресу працівників служби зайнятості, які організували такий захід, бажаючі мали можливість не тільки ознайомитись з новим підприємством, але й подати анкети для працевлаштування та пройти співбесіду «Fujikura»  на новостворені робочі місця.