Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Урбанського Б.П. 31.08.2017 року було проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії розглядались питання: Про затвердження Комплексного плану організаційних і практичних заходів Немирівської райдержадміністрації направлений на забезпечення техногенної та природньої безпеки в осінньо - зимовий період 2017 - 2018 років.

Підводячи підсумки, голова комісії підкреслив важливість вжиття заходів щодо координації дій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо попередження надзвичайних ситуацій під час експлуатації об’єктів економіки та житлово-комунального сектору в осінньо-зимовий період 2017-2018 року, здійснення заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Управління економіки Немирівської районної державної адміністрації