Свято "День підприємця" встановлено Указом Президента № 1110/98 від 05.10.1998, щоб відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.

Будь-яка держава заводить дні тих професій, які є небезпечними і почесними.

Ні для кого не буде секретом, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки. Практично на плечах підприємців тримається весь державний апарат та соціальна сфера. Без діяльності підприємництва взагалі важко уявити існування нашого суспільства.

Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до державної скарбниці дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця.

У цей день дозвольте побажати Вам міцного здоров'я, успіхів у бізнесі, усіх гараздів у родині та щоб приязне відношення долі завжди супроводжувало Вас у всіх Ваших починаннях та справах!

Голова районної державної адміністрації                                           Голова районної ради

Ю.М. Погорелюк                                                                                    С.В. Укринський