Сьогодні 1 вересня в Україні відзначають День Знань  - свято початку нового навчального року для учнів та вчителів.
Традиційно в цей день у школах проходять урочисті лінійки, присвячені початку навчального року. Цього ж дня урочистості пройшли у Дубовецькій ЗОШ І_ІІІ ступенів. Участь у яких взяв заступник голови районної державної адміністрації Петро Бугаков, Кудлаївський сільський голова Валентина Горовенко.

Гості свята привітали учнів та вчителів з початком навчального року, побажали гарних здобутків на ниві знань та вручили для першокласників від сільської ради подарунки, а від райдержадміністрації та районної ради автобус для підвезення дітей до школи.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністраії