Вінницька торгово – промислова палата повідомляє про організацію семінарів з навчання та підвищення кваліфікації спеціалістів тендерних комітетів за темою "Публічні закупівлі в Україні".

Об'єм програми з підготовки спеціалістів у сфері здійснення публічних закупівель складає 24 академічні години, вартість навчання становить  1500 грн. з особи (для дитячих будинків та інтернатів1400 грн. з особи). Об'єм курсу з підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері здійснення закупівель стосовно нових змін у законодавстві складає 18 академічних годин, вартість участі становить 1050 грн. з особи.

Навчання та підвищення кваліфікації проводиться щомісячно у міру комплектування груп.

      Програма навчання фахівців в сфері публічних закупівель включає:

  1. Загальний огляд Закону України "Про Публічні закупівлі". Основні положення та відмінності Закону "Про Публічні закупівлі".
  2. Запровадження системи електронних закупівель через ресурс ПРОЗОРРО. Порядок реєстрації та роботи в системі.
  3. Огляд електронних майданчиків в системі ПРОЗОРРО. Організація та проведення допорогових електронних закупівель.
  4. Порядок проведення електронного аукціону (зниження ціни) та визначення переможця процедури закупівлі.

Члени тендерного комітету несуть персональну відповідальність за прийняті ними рішення відповідно до законів України.

З метою недопущення порушень і забезпечення компетенції у сфері публічних закупівель на належному рівні та у зв'язку зі зміною законодавства у сфері закупівель, запрошуємо на навчання спеціалістів тендерного комітету вашої організації.

За необхідності є можливість організовувати виїзні семінари.

Графік семінарів – на сайті cci.vn.ua, найближчий семінар з 6 вересня по 8 вересня 2017 року.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 67, к. 103, на веб-сайтах: www.cci.vn.ua, www.psb.vn.ua.

Тел./факс: (0432) 520712, тел.: (0432) 525962 або електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Управління економіки райдержадміністрації.