05 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання координаційної ради служби у справах дітей при райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Бугакова  Петра  Васильовича, на якому було розглянуто наступні питання:

- про профілактичну роботу щодо попередження торгівлі людьми та дітьми;    

- про оздоровлення дітей в районі;

- про стан утримання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Професійна орієнтація дітей-вихованців інтернатних  закладів району. 

- про охоплення навчанням дітей в загальноосвітніх закладах району та дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. 

За інформацією сектору превенції Немирівського відділення поліції ГУ поліції у Вінницькій області та відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації - випадки торгівлі дітьми та людьми в районі  відсутні. Сектором превенції Немирівського відділення поліції у навчальних закладах району систематично проводяться лекторії з приводу запобігання торгівлі дітьми. 

Немирівською райдержадміністрацією значна увага приділяється питанню оздоровлення дітей. Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді Немирівського району влітку 2017 року» від 07.04.2017 року №88 створено районну координаційну раду з питань оздоровлення та відпочинку дітей, учнівської та студентської молоді влітку 2017 року. У 2017 році на оздоровлення та відпочинок дітей, дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки з районного бюджету було виділено 198 тис. грн. Залучаються також доплати профспілкових організацій та підприємств, кошти обласного та державного бюджетів. За даними відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, всього влітку 2017 року охоплено оздоровленням та відпочинком 1497 дітей району. Постійно поновлюється банк даних багатодітних сімей району.    

На території району функціонують: Немирівський навчально-реабілітаційний центр Вінницької обласної ради, Ситковецька спеціальна школа-інтернат Немирівського району Вінницької обласної ради та Навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад, загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – гімназія Вінницької обласної ради, в яких діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування перебувають на повному державному забезпеченні. Випускники вказаних навчальних закладів продовжують навчання у професійно-технічних училищах, коледжах та ВУЗах  області.

Загалом на території району діє 23 навчальні загальноосвітні заклади. Відділом освіти райдержадміністрації на засіданні координаційної ради було проінформовано, що станом на вересень 2017 року всі діти шкільного віку охоплені навчанням.   

  

 

Служба у справах дітей  райдержадміністрації