Громадська організація «Громадський центр «Форум» спільно з активістами інших ГО Вінниччини вже рік готує і випускає інформаційний бюлетень про суспільно-політичне життя Вінниччини http://goo.gl/3oym0L. Бюлетень направлений на покращення комунікацій і співпраці між ГО, активістами, органами місцевого самоврядування, органами державної влади. Інформація, що публікується тут, стосується співпраці органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства, заходів, грантів, навчань, тренінгів, які плануються або які проходять у Вінницькій області за участі громадських організацій або для громадських організацій.

   Підписка й отримання електронного бюлетня є безкоштовною, а інформація, отримана в ньому, може виявитись дуже цінною. Крім того, це надасть змогу всім зацікавленим підрозділам РДА, селищним, сільським радам інформувати про свої заходи і діяльність, – що в значній мірі посилить горизонтальну комунікацію між територіальними громадами, надасть додаткових стимулів розвитку громадського суспільства та спроможності громад.

  Для того, щоб підписатись до розсилки, потрібно перейти за посиланням  http://goo.gl/3oym0L, зайти на сторінку бюлетня і натиснути кнопку «Підписатися».

  Контактна особа – Кулінець Віта (093)75-93-054, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.