“Я впевнена: жінки можуть добитися всього, чого  завгодно,  якщо  вони  хочуть   цього достатньо сильно» Мері Кей Еш

Сьогодні ми живемо в часи швидких змін. Звісно ж змінюються і взаємовідносини між чоловіками та жінками в усіх сферах життєдіяльності суспільства. Утвердження гендерної рівності — важливий напрямок в Україні за останні роки. Це питання проходить крізь всі проблеми сьогодення і є актуальним в житті кожного з нас.

Ще й досі недооцінюється  роль жінок в суспільно-політичному та громадському житті. Однією з перешкод розвитку політичної участі жінок в органах влади залишається стійкий стереотип, який характерний як для чоловіків, так і для жінок, що політика і державне управління — це сфера чоловічої діяльності. Згідно з даними соціологічних опитувань так вважають майже 70% громадян України.

Соціальна дискримінація означає обмеження або втрату прав за гендерною ознакою у всіх сферах життя: трудовій, соціально-економічній політичній, духовній, побутовій. Соціальна дискримінація призводить до зниження соціального статусу і є однією з форм насилля над особистістю.            Загалом, розрізняють декілька видів дискримінації статей у сфері зайнятості: в оплаті праці, при влаштуванні на роботу, при скороченні персоналу, при просуванні на посадах, у підвищенні кваліфікації. Патріархальний суспільний устрій сформував стереотип нормального сприйняття ситуації, коли в жінки немає роботи. Упереджене ставлення до можливостей жінок працювати і здійснювати кар'єру легко виправдовується завдяки дуже поширеному переконанню, що кожна жінка — це насамперед матір, людська істота, яка за для соціальної самореалізації повинна мати дітей. Усі інші соціальні ролі — другорядні, меншо-вартісні і за певних умов їх можна знехтувати.  Витоки соціальної дискримінації потрібно шукати ще в стародавні часи. Вже тоді вчені та політики прикривали нерівноправне положення жінки в суспільстві дискусіями про те, чи є жінка людиною і чи має вона душу. Погляд на жінку як неповноцінну істоту знайшов своє відображення в теологічних і філософських працях стародавнього світу. Так, наприклад, Сократ говорив: "Три речі можна вважати щастям: що ти не дика тварина, що ти грек, а не варвар, і що ти чоловік, а не жінка".

З часів Сократа вже пройшло два з половиною тисячоліття але дана проблема не втратила свою актуальність. Це, зокрема, підтверджує і прийняття світовою спільнотою певних нормативних документів, що мають на меті зрівняння чоловіків та жінок у можливостях. 

Загалом сходження по соціальній драбині для жінок є справою складною. Ділова жінка повинна постійно доводити собі та іншим, що займається саме своєю справою. Причиною близько 1/3 нервових зривів жінки-лідера є поєднання ролей керівника на роботі та виконавця в дома. Особливо важко молодим жінкам, їм постійно доводиться робити вибір між розумом та почуттями, тобто якщо жінка вибирає кар'єру, то перед нею закономірно постає питання "А як же сім'я?" Адже в нас побутує думка, що якщо жінка — успішний керівник, значить, вона, неодмінно є нещасливою в особистому житті. Але звичайно це більш соціальний міф ніж реальність. Думка про те, що кар'єрне зростання і сімейне щастя не сумісні, не має під собою логічного обґрунтування. Оскільки сімейне щастя і кар'єра — це різні форми реалізації особистісного потенціалу людини, які в повній мірі можуть примирятись один з одним. Однак, жінки все ж таки залишаються поки що заручниками даного стереотипу суспільної свідомості.  І цей міф спростували жінки-лідери, жінки-підприємці, які були запрошені на семінар для безробітних жінок:  «Жінка на ринку праці» 26.10.2017 року Немирівським районним центром зайнятості,  Павлик Олесандра та Русин Любов. Вони запевнили, що непотрібно піддаватися стереотипам, думаючи, що для того, щоб стати успішною потрібні особливі пільгові умови. Для цього потрібен характер, розум, цілеспрямованість, вміння відповідати за свої справи і слова. Запорукою успіху є ваші особисті якості, знання та вміння. Потрібно лише знайти свою «Ізюминку» і показати її оточуючим.

Жінка в порівнянні з чоловіком має свої переваги, реалізувавши які вона може стати хорошим керівником. Жінка-лідер володіє гнучким соціальним інтелектом, вона тонше відчуває нюанси взаємовідносин, в тому числі і відносин до себе. Жінки вміють добре оцінювати і прогнозувати поведінку інших людей. Вона володіє більшою контактністю і практичністю мислення. Якщо чоловік схильний будувати стратегічні плани, враховувати довгострокову перспективу, то жінка надає перевагу конкретному гарантованому результату, "тут і зараз". Жінки краще ніж чоловіки контролюють свої та чужі помилки; вони, як правило краще формулюють свої думки і виражають ідеї. Крім того, помічено, що жінка менше, ніж чоловік, реагує на залицяння та сексуальні домагання у ділових відносинах — вона чітко розмежовує роботу і розваги.

Під впливом трансформаційних процесів, які відбуваються сьогодні в країні, змінюється традиційний тип жінки-лідера. Сьогодні це яскрава особистість: вона жіночна, не жорстока, інтелектуально та фізично є активною, самостійна у рішеннях, прекрасно відчуває настрій інших. Вона готова ризикувати, цілеспрямована, впевнена в собі, адекватно реагує на критику, зауваження та образи. Вміє оперативно переключатися з однієї соціальної ролі (керівник, ділова жінка) на іншу (дочка, мати, дружина), впевнена в розумінні, підтримці та допомоги з боку чоловіка та дітей.  

Таким чином, українській жінці сьогодні живеться досить нелегко, на її плечах лежить тягар економічних, соціальних та інших проблем. Жінці, жінці-матері, в першу чергу, потрібна серйозна, всебічна підтримка зі сторони держави і суспільних організацій. Інтереси жінок повинні активно лобіюватися на рівні представницьких, виконавчих, судових органів державної влади, в ЗМІ, в сфері освіти та виховання. Французький мислитель Франсуа Марі Шарль Фур'є у XIX ст. сказав: "Соціальний прогрес і зміни періодів здійснюються пропорційно прогресу жінок до свободи, а падіння соціального устрою здійснюється пропорційно зменшенню свободи жінок". Тому наша гостя з Закарпаття  запропонувала  бізнес, який допоможе зекономити сімейний бюджет та мати непоганий заробіток  з компанією Амвей. Продукція  цієї компанії складається з натуральних компонентів та при використанні повністю розкладається на біологічно - нейтральні речовини. Так як кожний день ми користуємся  косметикою засобами гігієни та миючими засобами, а щоб захистити свій організм  часто приймаєм вітаміни. Амвей пропонує продукцію всіх цих видів, а кухонний посуд iCook – це не просто кращий засіб для приготування їжї, це приготування їжї за допомогою революційного методу VITALOK™. Така їжа, дозволить вам насолоджуватися вишуканим смаком страв і збереже усі корисні речовини в продуктах. В цьому змогли переконатись присутні на семінарі, адже їм презентували посуд та приготували вишуканий пиріг, який вони змогли скоштувати. Задоволені безробітні дякували за цікавий семінар та смаколики, адже в такому бізнесі зможуть себе реалізувати жінки, які мають професії: продавця продовольчих та непродовольчих товарів, кухарі, кондитери, перукарі, косметики, візажисти та просто жінки, які неможуть наважитися реалізувати себе в бізнесі. На завершення семінару безнес-леді запевнили що успіх обов’язково прийде... вистачило б терпіння і наполегливості, целеспрямованості і великого бажання жити добре!..

Провідний фахівець з питань зайнятості