Діти – це наше майбутнє, майбутнє нашої країни. Ми їх любимо, виховуємо, дбаємо про їх здоров’я та майбутнє. Вони всі рівні у своїх правах, але можливості у них різні. Є діти, які з веління долі – від народження чи в силу трагічних обставин – не можуть бачити, чути або ходити. Діти, які не можуть вийти на вулицю без допомоги мами чи тата, діти, які малюють прекрасні картини і не можуть їх побачити, діти, які співають і зачаровують своїми піснями оточуючих, проте не можуть почути власного співу, діти прикуті до інвалідного візка.

Всупереч проблемам здоров’я ці діти творять, навчаються, працюють. Ми не в змозі дати їм втрачене, але нашими спільними зусиллями можемо допомогти знайти себе в житті, розкрити свої здібності, повірити у свої сили та в себе.
  Яскравим прикладом цього є проведення щорічного обласного фестивалю творчості дітей з особливими потребами “Повір у себе” в м. Вінниця.
  З 12 по 20 травня 2016 року Вінницьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено ХХІV обласний фестиваль творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». В обласному краєзнавчому музеї проходила виставка робіт більш як 115 дітей та молоді з функціональними обмеженнями області, на якій представлено понад 500 робіт, виконаних у різних жанрах та техніках. Свої роботи з виду мистецтва: акварель, вишивка бісером, паперокручення, розпис по бересту представили 2 дітей з Немирівського району.
  20 травня 2016 року у залі музично-драматичного театру ім. М.Садовського відбулося урочисте привітання уповноваженого Президента України з прав дитини М. Кулеби, голови обласної державної адміністрації В. Коровія, голови обласної ради А. Олійника з врученням подарунків учасникам фестивалю. Діти отримали можливість переглянути театральну виставу «Попелюшка».
  Мета фестивалю – розвиток творчих здібностей дітей та молоді з функціональними обмеженнями, самоствердження та реалізація їх талантів, сприяння їх інтеграції в суспільство.

Немирівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді