8 листопада в актовому залі Немирівської музичної школи відбувся звітний концерт учнів та викладачів школи, присвячений 140-ій річниці від дня народження Миколи Дмитровича Леонтовича. На святі були присутні голова Немирівської  районної державної адміністрації Юрій Погорелюк, заступник голови Петро Бугаков, начальника відділу культури та туризму Немирівської РДА Валерій Мазур, директор Немирівського РБК Іван Магденко.

Захід розпочався презентацією школи, а саме про те, що було зроблено за останні шість років у школі. На екрані слайди змінювали один одного: поїздки на конкурси та фестивалі, на екскурсії, творчі колективи школи у своїх сценічних костюмах, придбання нових музичних інструментів, ремонти у класах, концертні виступи наших гостей. Були у нас студенти Тульчинського училища культури. Студентам ВУКіМ подобається обігрувати у нас свої екзаменаційні та конкурсні програми. У 2011 році відбувся концерт артистів Вінницької обласної філармонії. Також ми мали змогу послухати гру студента Одеської музичної академії Лойка Олександра (2015р.) Незабутнім став концерт Лауреата Міжнародних конкурсів піаніста Антонія Баришевського (18.05.2017р.)

Школа за час своєї роботи вручила 584 свідоцтв. Пам’ятає всіх своїх вихованців. Але є поміж них особливі. Це діти наших викладачів, яким припало до душі батьківське ремесло і вони достойно продовжують їх справу. Це Галина Крикун, Світлана Топченюк, Світлана Благодир, Світлана та Аліна Лерман, Яна Ратушняк, Олена Тарасова, Олег Козловський, Віталій Запорожець, Захар Євтушенко.

Немирівська музична школа виконала перед ними свій обов’язок, як виконала вона його і перед ще однією когортою своїх особливих  випускників. До цієї когорти вписані: Віталій Первушин - концертмейстер перших скрипок Катарського симфонічного оркестру; Тетяна Бурдейна - директор Вінницької ДМШ №1, голова ради директорів музичних шкіл області; Олена Римаренко - викладач ВУКіМ та Наталя Римаренко - провідний методист ОЦНТ; Павло Черниш - викладач ВУКіМ; Олег Коба - викладач Єкатеринбурської музичної академії; Іван Магденко - директор Немирівського РБК; Ярослав Зінько – директор Вінницької школи мистецтв…

Після презентації  за роботу взялись ведучі концерту – Вікторія Шеремета і Олександр Бугаков. Свою майстерність показали всі класи, які працюють у школі. Як слухняні пташенята в цей день злетілись наші випускники – Дев’ятко Анна, Яременко Жанна, Гиренко Оксана, Долецька Катерина, Уманець Софія, Євтушенко Захар. Вони прикрасили своєю грою наш концерт.

Звичайно, звучали шедеври нашого земляка – Миколи Леонтовича. У виконанні шкільного хору та вокального ансамблю глядачі мали змогу послухати такі твори:  «Сіно моє, сіно» та «Налетіли журавлі».

  … Яка йому хвала? Які його трофеї?

Пісні й життя. Пісні й життя навік.

Відлунав останній номер програми, але ніхто не хотів виходити із залу. Зі словами подяки виступив Юрій Миколайович. Найбільшою похвалою для викладачів школи стали його слова  про те, що не дарма ми їмо свій хліб. Для нас це чи не найкращий комплімент.

Немирівська музична школа була і залишається одним із небагатьох осередків культури району. Батьки учнів вважають, що школа не лише дає початкову музичну освіту і розкриває творчі здібності дітей, але й виховує такі позитивні риси характеру: наполегливість, завзятість, силу волі, комунікабельність, працелюбство...

Кажуть: хочеш іти швидко – іди сам, хочеш іти довго – іди гуртом. Ми йдемо гуртом. На тому і стоїмо.

                                                            

Директор Немирівської ДМШ