На виконання розпорядження голови Немирівської районної державної адміністрації від 25.02.2016 року №44 «Про організацію та попередження негативних явищ у молодіжному середовищі та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування у нічний час» та з метою запобігання скоєння злочинів,

правопорушень, дитячої безпритульності, бездоглядності, негативних явищ в дитячому середовищі, таких як вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів та наркотичних речовин засобів і прекурсорів серед неповнолітніх, Закону України Про Загальнодержавну програму   «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини»    21.05.2016 року тимчасовою робочою групою працівників у вечірній час був проведений профілактичний захід. В с.Озеро, с.Бугаків, с.Криківці, с.Червоне  заклади дозвілля молоді працювали відповідно до графіку роботи, дітей віком до 16 років без супроводу дорослих чи законних представників не виявлено.

В с.Нові Обиходи тимчасовою робочою групою працівників в сільському клубі було виявлено, що завклуб перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння організовує дозвілля молоді, в приміщенні розкидані пляшки, посадова особа вела себе зухвало, неадекватно, грубіянила, не розуміючи відповідальності за свої протиправні дії. Працівниками поліції складено адміністративний протокол серія АА №214311 відповідно до ст. 179 кодексу України про адміністративні правопорушення розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві (на робочих місцях, у приміщеннях і на території підприємств, установ, організацій) або перебування на роботі в нетверезому стані.

Служба у справах дітей  Немирівської РДА