Для придбання шкільних автобусів було виділено з державного бюджету розпорядженням КМУ №461-р від 12.07.2017р. за сприяння народного депутата України Руслана Демчака 3 млн.грн.

 

 

 

Учнівський та педагогічний колективи с. Мельниківці та Райгорода прийшли привітати представники влади в особі заступника голови районної державної адміністрації Петра Бугакова, заступника голови районної ради Аркадія Собченка, помічника - консультанта народного депутата України Віктора Марухна, начальника відділу освіти  райдержадмінстрації Валентини Чеги.

Привітавши школярів, батьків та педагогічний колектив з цією знаковою подією керівники району підкреслили, що влада не повинна бути осторонь підростаючого покоління, тому головне завдання громади – створити сприятливі умови для навчально-виховного процесу школярів.

Від імені громади подякували владі за подарунок Мельниковецький та Райгородський  голови ОТГ Олександр Лесько та Констянтин Махиня та директори шкіл. Вони зазначили, що за сприяння районної влади та народного депутата діти з навколишніх сіл будуть долати шлях до школи в комфортних умовах.

Після всіх урочистостей настоятель місцевого храму освятив автобус у с. Райогод.

Також у цей день слова подяки Руслану Демчаку лунали з уст педагогічного колективу в особі директора школи с. Бугаків за придбання шкільних парт.