Небагато людей у нинішньому суспільстві готові безкорисливо і щиро допомагати іншим. Але все ж – вони є. І хоч зі скромності вона не бажала розголосу, але, все ж, на зустріч у райдержадміністрацію прийшла її представник. Місцева підприємиця Лілія Літовчук – допомогла на належному рівні організувати чудове свято 9 Травня, зокрема, оформила та профінансувала багатий фуршет для ветеранів, де кожному із них школярі вручали й красиві букети вдячності за їхній захисницький подвиг у воєнні роки.

А сьогодні і ветерани, і представники влади передали подяку Лілії Анатоліївні за її розуміння, доброту та небайдужість до сивочолих ветеранів. Заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський та голова районної ради Володимир Дзевелюк передали жінці Почесну грамоту Немирівської райдержадміністрації та районної ради за надання благодійної допомоги учасникам бойових дій Другої світовій війні та активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді.

Натомість, ветеранам теж подарували презенти й у цей раз: фотокартки у рамках із відзначення Дня перемоги отримав кожен із поважних орденоносців – теж від Лілії Літовчук.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації