26 травня перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський провів щотижневу нараду, на якій відбувається діалог між робочою групою та демобілізованими учасниками антитерористичної операції. До робочої групи входять представники установ та організацій, в компетентності яких є вирішення усіх нагальних питань та проблем, із якими стикаються АТОвці.

Основною темою, яку підняли на нараді, була земельна. А саме, немирівські учасники антитерористичної операції звернулись із прохання вирішити питання наділу їм землі, яку досі вони не отримали, хоч уже пройшло досить часу, відколи демобілізувались. Представники влади взяли до відома усі зауваження. Перший заступник голови райдержадміністрації доручив юристу відділу Держгеокадастру вивчити дане питання для його вирішення найближчим часом.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації