26 травня пройшла чергова  4 сесія районної ради 7 скликання. На порядок денний виносились наступні питання:

 1.  Про хід виконання комплексної Програми мобілізації зусиль Немирівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Вінницькій області, органів місцевого самоврядування, інших районних служб по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2015 – 2017 роки.
 2.  Про хід виконання та продовження дії на 2016 рік районної цільової соціальної комплексної програми підтримки сім’ї, демографічного розвитку, попередження торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2015 року, затвердженої рішенням 5 сесії районної ради 6 скликання від 10 червня 2011 року.
 3. Про затвердження Районної програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України на період з 2016 по 2020 роки.
 4. Про затвердження Районної цільової соціальної програми "Молодь Немирівщини" на 2016 – 2020 роки.
 1. Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей, учнівської та студентської молоді на 2014 – 2018 роки.
 2. Про Комплексну оборонно-правоохоронну програму Немирівського району на 2016-2020 роки "Безпечна Немирівщина - взаємна відповідальність влади та громад".
 3. Про внесення доповнень до Районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей на 2016 рік.
 4. Про внесення змін до районної Програми зайнятості населення на період до 2017 року.
 5. Про Порядок використання коштів передбачених в районному бюджеті на організацію і проведення громадських робіт на дорогах загального користування на території Немирівського району шляхом залучення осіб, зареєстрованих як безробітні.
 6. Про внесення доповнень до районної Програми покращення ефективності надання управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації соціальної підтримки малозабезпеченим та соціально вразливим верствам населення на 2015 – 2016 роки.
 7. Про внесення змін до районної Програми відзначення загальнодержавних, святкових, ювілейних, пам’ятних та всеукраїнських дат на 2016 рік.
 8. Про затвердження договору на закріплення майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Немирівського району на праві оперативного управління.
 9. Про зменшення штатної чисельності працівників Центру ПМСД.
 10. Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад району та закріплене за Немирівською  ЦРЛ.
 11. Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад району та закріплене за навчальними закладами району.
 12. Про передачу майна, що є спільною  власністю територіальних громад району (майновий  комплекс  кінотеатру "Іскра").
 13. Про внесення змін до складу Президії районної ради 7 скликання.
 14. Про погодження назви населеного пункту с. Кірово Немирівського району Вінницької області.
 15. Про нагородження директора ТОВ "Райміжгоспшляхбуд" Хіхлача Г.А.  Почесною відзнакою "За заслуги перед Вінниччиною".
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надається ТОВ « АССАГАЙ» для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (обслуговування автозаправочної станції),розташованої на території  Язвинківської сільської ради за межами населеного пункту Немирівського району Вінницької області.
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються на умовах оренди Дем′янчуку Ігору Борисовичу для ведення фермерського господарства  на території Вищекропивнянської сільської ради Немирівського району Вінницької області.
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються на умовах оренди Дем′янчуку Ігору Борисовичу для ведення фермерського господарства  на території Ковалівської сільської ради Немирівського району Вінницької області.
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються на умовах оренди Канюці Дмитру Миколайовичу для ведення фермерського господарства  на території Ометинецької сільської ради Немирівського району Вінницької області.
 20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відводиться в оренду Маковоз Оксані Олександрівні для ведення фермерського господарства  на території Байраківської сільської ради Немирівського району Вінницької області.
 21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що відводяться в оренду Рижманю Миколі Івановичу  для ведення фермерського господарства  на території  Гриненківської сільської ради Немирівського району Вінницької області.
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки яка надається в оренду гр. Швачко Валентині Петрівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Криковецької сільської ради Немирівського району Вінницької області.
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Бартко Надії Федотівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Новоселівської сільської ради Немирівського району Вінницької області.
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Бортко Ольги Федотівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Новоселівської сільської ради Немирівського району Вінницької області.
 25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності гр. Мельничук Марини Гаврилівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Зяньковецької сільської ради Немирівського району Вінницької області.
 26. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
 27. Про внесення змін до рішення позачергової 2 сесії районної ради 7 скликання від 11 грудня 2015 року  "Про районний бюджет на 2016 рік".
 28. Про підтримку звернення Житомирської районної ради Житомирської області до Президента України, Верховної Ради України,  Депутатам ВРУ від Житомирської області, Кабінету Міністрів України та головам районних рад України.
 29. Про затвердження розпоряджень голови районної ради виданих у міжсесійний період.

На сесії прийняли відповідні рішення по усіх питаннях, які попередньо вивчені на засіданнях Президії та постійних депутатських комісіях.

 Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації