23 травня 2016 року у залі засідань районної ради за участю першого заступника голови райдержадміністрації Урбанського Богдана Петровича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та апарату, осіб, відповідальних за роботу з контрольними документами, було проведено нараду із питань організації виконання актів Президента України, постанов Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, документів вищестоящих органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голів обласної та районної держадміністрацій, звернень та запитів народних депутатів України, дотримання контрольних термінів у роботі з цими документами.

Відкрив та вів нараду Урбанський Б.П. – перший заступник голови райдержадміністрації.

Слухали Овчарука Петра Васильовича, завідувача сектора контролю апарату райдержадміністрації з питань:

1) Виконанням Указів та доручень Президента України, постанов Верховної Ради України, розпоряджень та доручень Кабінету Міністрів України, документів органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень та доручень голів обласної і районної державних адміністрацій.

2) Організація  виконання запитів та звернень народних депутатів України, депутатів місцевих рад.

Звернуто  увагу присутніх на дотримання контрольних термінів у роботі з зазначеними документами, дотримання виконавської дисципліни, недопущення орфографічних та граматичних помилок тощо.

Виступили: начальник відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Астаніна В.В., головний спеціаліст відділу організаційного та роботи з персоналом  апарату райдержадміністрації Ярова Л.П. та інші.

Виступаючі звернули увагу на питання надання плану контролю документів, які знаходяться на контролі, проводити попереджувальні заходи, спрямовані на недопущення порушення термінів виконання контрольних завдань, визначених у вищезазначених документах.

На нараді ухвалили:

Начальникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та апарату здійснювати систематичний аналіз стану виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, доручень Прем’єр-міністра України, постанов Верховної Ради України, народних депутатів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій.

Сектору контролю апарату райдержадміністрації (Овчарук П.В.) проводити попереджувальні заходи, спрямовані на недопущення порушення термінів виконання контрольних завдань.

ІІ. Підсумки наради підвів перший заступник голови райдержадміністрації Урбанський Б.П.

Завідувач сектора контролю апарату райдержадміністрації П.В. Овчарук