Щороку в перший день літа ми відзначаємо чудове свято наших діток -  Міжнародний День захисту дітей. Вперше День захисту дітей відзначався близько 60 років тому. У той час захист прав, життя і здоров’я дітей була оголошена одним з найбільш пріоритетних напрямків діяльності ООН. На сьогоднішній день, це свято щорічно відзначається більш ніж у 30 країнах світу – дискусіями і промовами про добробут і права дитини, всілякими заходами для дітей та їх батьків, різними фестивалями і конкурсами.

Природно, Всесвітній День захисту дітей є нагодою для свята, але, крім цього, ще й приводом задуматися. Згадати про те, що потрібно дотримуватися і поважати права кожної дитини, за якого дорослі повинні бути у відповіді. В Немирівському районі проживають біля 10 тис. дітей. Всі діти потребують неабиякої уваги, любові та тепла. У своїх повчаннях святі Отці  наголошували, що виховання дітей починається із родини, яка є для них домашньою церквою. На жаль, не для всіх дітей 1 червня є святковим і веселим днем. Як правило вважають, що нормального і щасливого дитинства позбавлені лише ті діти, які живуть в «гарячих точках» або країнах третього світу. Неймовірна кількість дітей, які не знаходять турботи і розуміння, живе поруч з нами. Щоб зрозуміти всю тяжкість і біль їх існування, інший раз досить просто поглянути в їх обличчя. І згадати про те, що навіть сама звичайна посмішка або слово підтримки здатне подарувати нам у відповідь щасливий погляд і саму щиру посмішку.

Шановні дорослі! Зігріймо теплом свого серця, увагою та любов’ю дітей, життя яких не схоже на добру казку. Спільними зусиллями допоможемо всім дітям району відчути найпрекрасніший етап в житті  кожної людини – дитинство.

Бажаємо Вам, дорогі діти, Вашим батькам, бабусям і дідусям міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку. Нехай здійсняться всі Ваші мрії та задуми!

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати районне свято, яке відбудеться 01.06.2016р. о 11год. на території санаторію «Авангард» м.Немирів. Чекаємо з радістю.

З повагою,

Служба у справах дітей райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділ сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, відділ культури та туризму райдержадміністрації.