1 варіант

В рамках відзначення новорічно – різдвяних свят на території історико – культурного заповідника «Буша» 13 січня ц.р. об 11.00 відбудеться урочисте відкриття мистецького проекту «Різдво в Буші». В рамках святкування проходитиме вистава творів народного мистецтва «З Різдвом Христовим», концерт за участі народних колективів усіх рівнів області, та святковий ярмарок «Різдвяні подарунки».

В урочистостях братимуть  участь керівники департаментів, управлінь, служб області, голови РДА, депутат обласної ради, журналісти та усі бажаючі.

2 варіант

З метою підтримки і розвитку української національної культури, збереження і популяризації народного мистецтва, традиційних свят та обрядів новорічно-різдвяного циклу на Вінниччині, а також підвищення туристичної привабливості Подільського краю 13 січня 2018 року за участю всіх районів області на території Державного історико-культурного заповідника “Буша” (с.Буша Ямпільського району) відбудеться обласний мистецький проект “Різдво в Буші”. 

Цього дня на гостей проекту чекатимуть новорічно-різдвяні виставки, майстри народних ремесел проведуть майстер-класи із гончарства, лозоплетіння, різьби по дереву, вишивки, бісероплетіння.

У різдвяному концерті ви зможете побачити виступи фольклорних співочих та обрядових гуртів районів Вінниччини з виконанням пісень та обрядів зимово-різдвяних свят (Різдво, Маланки,Василя, Водохреща).