Тепер ще більше шансів отримати грант 100 000 грн. на організацію соціального івенту. Конкурс триває до 15 лютого 2018 року. 

Конкурс на кращий проект, суть якого полягає у креативній ідеї організації заходу, що зможе донести важливу інформацію до учасників і слухачів. Таким заходом може бути флеш моб, нестандартна лекція, ярмарок, фестиваль, якесь незвичайне дійство…

Але саме цей захід має донести ідею, яка зробить мешканців Києва щасливіше, започаткує корисну ініціативу та спрямує дії у гарний напрямок. На реалізацію такого проекту надається не лише 100 000 грн., але і підтримка івент агентства ROCKETS в організації.

Взяти участь у конкурсі може кожен, але проект має відповідати вимогам організаторів і містити інформацію про мету, концепцію, формат та кошторис із розподілом призових коштів. Зареєструвати проект можна до 15 лютого 2018 року. 

Подати заявку на участь і надіслати свій проект, а також приєднатись до спонсорів та партнерів конкурсу можна на офіційній сторінці конкурсу -http://zms.rocketsevent.com/.